Hakkımızda

FAVORİ OKUL GİYİM - İSTANBUL

Favori Okul Giyim, Kaliteli kumaşlar kullanarak modern atölyelerinde ürettiği okul kıyafetlerini aktif pazara sürerek tüketiciye ulaştırır.

Favori Okul Giyim, kıyafetlerinde yakadan pantolona, gömlekten cekete kadar çok geniş bir yelpazede üretim ve satış yapmaktadır. İstanbul'da Ana okullarına, İlk öğretim okullarına, Lise ve Meslek liselerine, Anadolu Liselerine, Akşam liselerine ait tüm okul kıyafetleri, Favori Okul Giyim mağazalarında yer almaktadır.

Favori Okul Giyim, İstanbul'da kaliteli okul kıyafetleri satan firmalardan bir tanesidir. Firmamız okul kıyafeti üretiminde ve satışında kaliteli kumaşlar kullanarak, 1.sınıf işçilikle mal üretip satmaktadır. Amacımız öğrencilerimize sadece kıyafet dikmek değil, onların zevkle giyebilecekleri kıyafetleri özenle dikip, keyifle kullanmalarını sağlamaktır. Ayrıca okul idarelerine, kıyafet seçmelerinde istedikleri ürünü numune çalışması yaparak yardımcı olmak temel prensiplerimiz arasındadır.

Firmamız okul kıyafetlerinde triko takım, 3 iplik mont, polar mont, selanik mont, paraşüt mont, kanvas mont, selanik ve interlok swit, lacoste, pantolon ve etek vs. ürünlerin satışını yapmaktadır. Firmamız satış yaptığı mallarda Türkiye'nin en iyi firmalarının kumaşlarını kullanmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerde müşteri memnuniyeti ve zamanında ürün teslimi en temel prensibimizdir.

"Favori Okul Giyim"

 

 

Ürünlerimiz :

Lise Okul Kıyafetleri
Ortaokul Kıyafetleri
İlkokul Kıyafetleri
Anasınıfı Kıyafetleri
Özel Gösteri Kıyafetleri

Müşteri Yorumları

  • "Okul Kıyafetleri Sorun Değil."

    Tüm ihtiyaçlarımızı tek bir noktadan temin ettik. Uygun bedeni bulmak zor olmadı.

  • "Kaliteyi Ucuza Almak."

    Okul kıyafetlerimizi artık hem çok kaliteli hem de çok uygun fiyatlara alabiliyoruz.

  • "Okulumuza Uygun Kıyafet."

    Artık okulumuza uygun kıyafetleri bulmak zor değil, hizmet harika.

 

Favori Giyim Video

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Sitelerimize Göz Attınız mı?